Randvere Kooli kalender

Detsember, 2018
E T K N R L P  
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Kuu sündmused, Detsember 2018
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev  
         
12:00 - 13:00 Akrobaatika

11:00 - 12:30 HC Viimsi (korvpall)
12:30 - 14:00 SPIN projekt
14:00 - 15:30 Sulgpall ( Tõnus )
15:30 - 17:00 Võrkpalli ( Kiisa)
17:00 - 18:30 Jalgpall(Nugis)
18:30 - 20:30 Kratila treening

14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
15:30 - 16:15 Taibu 2.-6.klass
17:00 - 18:30 Jalgpall (Nugis)
18:30 - 19:30 Jalgpall(Reim)
19:30 - 21:00 Korvpall (Kõdar)

13:40 - 15:20 Näitering 1.-3.klass
13:40 - 15:00 Mudilaskoor
13:40 - 14:25 Laste jooga (1.-2.klass)
14:30 - 15:15 Robootika 3.klass
14:35 - 15:20 Laste jooga (2.-3.klass)

13:40 - 14:25 Nupula 1.klass
14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
14:30 - 15:30 Laste jooga (2.-6.klass)
14:30 - 15:15 Nupula 2.klass
14:35 - 16:15 Kokandus (jätkajad)
14:35 - 16:15 Kokandus (alustajad)
18:30 - 21:00 Jalgpall(Reim)

12:40 - 13:25 Lauamänguring 1.klass
14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
14:35 - 15:20 Malering 1.-3.klass
14:40 - 16:15 Näitering 4.-6.klass
15:30 - 16:15 Fotograafia ring
17:00 - 19:15 Viimsi Kunstikool
18:30 - 19:30 Jalgpall(Reim)
19:30 - 21:00 Saalihoki (Kruusmägi)
21:00 - 22:00 Korvpall (Kõdar)

16:30 - 20:30 Rullest(rulluisutamine)

12:00 - 13:00 Akrobaatika

11:00 - 12:30 HC Viimsi (korvpall)
12:30 - 14:00 SPIN projekt
14:00 - 15:30 Sulgpall ( Tõnus )
15:30 - 17:00 Võrkpalli ( Kiisa)
17:00 - 18:30 Jalgpall(Nugis)
18:30 - 20:30 Kratila treening

14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
15:30 - 16:15 Taibu 2.-6.klass
17:00 - 18:30 Jalgpall (Nugis)
18:30 - 19:30 Jalgpall(Reim)
19:30 - 21:00 Korvpall (Kõdar)

13:40 - 15:20 Näitering 1.-3.klass
13:40 - 15:00 Mudilaskoor
13:40 - 14:25 Laste jooga (1.-2.klass)
14:30 - 15:15 Robootika 3.klass
14:35 - 15:20 Laste jooga (2.-3.klass)

13:40 - 14:25 Nupula 1.klass
14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
14:30 - 15:30 Laste jooga (2.-6.klass)
14:30 - 15:15 Nupula 2.klass
14:35 - 16:15 Kokandus (jätkajad)
14:35 - 16:15 Kokandus (alustajad)
18:30 - 21:00 Jalgpall(Reim)

12:40 - 13:25 Lauamänguring 1.klass
14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
14:35 - 15:20 Malering 1.-3.klass
14:40 - 16:15 Näitering 4.-6.klass
15:30 - 16:15 Fotograafia ring
17:00 - 19:15 Viimsi Kunstikool
18:30 - 19:30 Jalgpall(Reim)
19:30 - 21:00 Saalihoki (Kruusmägi)
21:00 - 22:00 Korvpall (Kõdar)

16:30 - 20:30 Rullest(rulluisutamine)

12:00 - 13:00 Akrobaatika

11:00 - 12:30 HC Viimsi (korvpall)
12:30 - 14:00 SPIN projekt
14:00 - 15:30 Sulgpall ( Tõnus )
15:30 - 17:00 Võrkpalli ( Kiisa)
17:00 - 18:30 Jalgpall(Nugis)
18:30 - 20:30 Kratila treening

14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
15:30 - 16:15 Taibu 2.-6.klass
17:00 - 18:30 Jalgpall (Nugis)
18:30 - 19:30 Jalgpall(Reim)
19:30 - 21:00 Korvpall (Kõdar)

13:40 - 15:20 Näitering 1.-3.klass
13:40 - 15:00 Mudilaskoor
13:40 - 14:25 Laste jooga (1.-2.klass)
14:30 - 15:15 Robootika 3.klass
14:35 - 15:20 Laste jooga (2.-3.klass)

13:40 - 14:25 Nupula 1.klass
14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
14:30 - 15:30 Laste jooga (2.-6.klass)
14:30 - 15:15 Nupula 2.klass
14:35 - 16:15 Kokandus (alustajad)
14:35 - 16:15 Kokandus (jätkajad)
18:30 - 21:00 Jalgpall(Reim)

12:40 - 13:25 Lauamänguring 1.klass
14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
14:35 - 15:20 Malering 1.-3.klass
14:40 - 16:15 Näitering 4.-6.klass
15:30 - 16:15 Fotograafia ring
17:00 - 19:15 Viimsi Kunstikool
18:30 - 19:30 Jalgpall(Reim)
19:30 - 21:00 Saalihoki (Kruusmägi)
21:00 - 22:00 Korvpall (Kõdar)

16:30 - 20:30 Rullest(rulluisutamine)

12:00 - 13:00 Akrobaatika

11:00 - 12:30 HC Viimsi (korvpall)
12:30 - 14:00 SPIN projekt
14:00 - 15:30 Sulgpall ( Tõnus )
15:30 - 17:00 Võrkpalli ( Kiisa)
17:00 - 18:30 Jalgpall(Nugis)
18:30 - 20:30 Kratila treening

14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
15:30 - 16:15 Taibu 2.-6.klass
17:00 - 18:30 Jalgpall (Nugis)
18:30 - 19:30 Jalgpall(Reim)
19:30 - 21:00 Korvpall (Kõdar)

13:40 - 15:20 Näitering 1.-3.klass
13:40 - 15:00 Mudilaskoor
13:40 - 14:25 Laste jooga (1.-2.klass)
14:30 - 15:15 Robootika 3.klass
14:35 - 15:20 Laste jooga (2.-3.klass)

13:40 - 14:25 Nupula 1.klass
14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
14:30 - 15:30 Laste jooga (2.-6.klass)
14:30 - 15:15 Nupula 2.klass
14:35 - 16:15 Kokandus (alustajad)
14:35 - 16:15 Kokandus (jätkajad)
18:30 - 21:00 Jalgpall(Reim)

12:40 - 13:25 Lauamänguring 1.klass
14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
14:35 - 15:20 Malering 1.-3.klass
14:40 - 16:15 Näitering 4.-6.klass
15:30 - 16:15 Fotograafia ring
17:00 - 19:15 Viimsi Kunstikool
18:30 - 19:30 Jalgpall(Reim)
19:30 - 21:00 Saalihoki (Kruusmägi)
21:00 - 22:00 Korvpall (Kõdar)

16:30 - 20:30 Rullest(rulluisutamine)

12:00 - 13:00 Akrobaatika

11:00 - 12:30 HC Viimsi (korvpall)
12:30 - 14:00 SPIN projekt
14:00 - 15:30 Sulgpall ( Tõnus )
15:30 - 17:00 Võrkpalli ( Kiisa)
17:00 - 18:30 Jalgpall(Nugis)
18:30 - 20:30 Kratila treening

14:30 - 17:30 KK Viimsi treening
15:30 - 16:15 Taibu 2.-6.klass
17:00 - 18:30 Jalgpall (Nugis)
18:30 - 19:30 Jalgpall(Reim)
19:30 - 21:00 Korvpall (Kõdar)
           

Powered by VCalendar.